Nasza telefonia stacjonarna


KLIKNIJ I ZAŁÓŻ KONTO


Jako RAFIX jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym od 2013r, wcześniej nasze usługi świadczone były pod firmą Interconnect, cały czas pracujemy nad poprawieniem jakości usług. Telefonią stacjonarną w technologii VOIP zajmujemy się od 2009r. Przez ten czas podpisaliśmy sporo umów, które umożliwiają korzystanie z usług telefonicznych na wysokim poziomie. Obecnie oferujemy również możliwość przenoszenia numerów.
W czerwcu 2011 roku otrzymaliśmy swoją pulę numerów, przeznaczonych tylko dla naszej sieci co zapewnia stałość numeracji i konkurencyjność cenową na rynku. Obecnie dysponujemy możliwością przenoszenia numeracji do wszystkich stref, działamy we współpracy z najlepszymi firmami w kraju tj. LoVo S.A.

Jak działa usługa, dlaczego jest taka tania?

Najprościej rzecz ujmując usługa działa na łączach internetowych to poprzez te łącza realizowane są połączenia głosowe, dlatego pomijana jest droga infrastruktura dużych operatorów. Będąc na tej stronie zapewne korzystasz z internetu, pozostaje Ci więc tylko założenie konta i uwolnienie się od comiesięcznych zobowiązań abonamentowych drogich operatorów.
Nasza usługa jest również atrakcyjna biorąc pod uwagę koszty połączeń, koszty połączeń realizowane na telefony stacjonarne do całej Unii Europejskiej to ok 0,08zł/min.

Co zyskujesz?

- rozmawiasz za darmo z osobami zarejestrowanymi w naszej sieci,
- zmniejszą się Twoje rachunki telefoniczne,
- wszelkie połączenia: zagraniczne, krajowe i komórkowe realizowane są po minimalnych stawkach


OSZCZĘDZAJ !!!


Przykład: Klient płaci abonament w wysokości 60zł/mc, przenosi swój numer do Interconnect będzie płacił 5zł/mc daje to 55zł różnicy. Po czterech miesiącach klientowi spłaca się bramka a w piątym miesiącu oszczędza miesięcznie 55zł tylko na samym abonamencie.